Autosklo - servis CZ – Výměna autoskla z pojistné události (Praha 2 - Vinohrady)

Zvládneme i Vašeho miláčka…

Máte problém se skly svého čtyřkolého miláčka? Nabízíme rychlé a profesionální řešení – výměna autoskla na některé z našich šesti pražských poboček. Součástí nabízených služeb jsou také opravy a prodej autoskel. Rádi vám provedeme i lepení autofólií nebo pískování či leptání VIN na skla automobilu.

  • Vinohradská 1371/28
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si nechat vyměnit autosklo u nás?

Svěřte výměnu skla svého vozu odborníkům – autoskla jsou naším oborem už více než 15 let. Týmy našich 6 pražských poboček tvoří zkušení profesionálové, kteří vždy postupují v souladu s platnými normami. Používáme výhradně prvotřídní materiály a zasklívací prostředky.

Výměna autoskla z pojistné události je pro nás maličkostí – vyřídíme pro vás všechny potřebné formality při jednání s pojišťovnou. Nemáte čas přijet se svým vozem k nám? Žádný problém. Součástí našich služeb je i mobilní zasklívání. Umožňují-li to podmínky, rádi přijedeme do vaší dílny či na místo nehody.

Autoskla máme z většiny připraveny skladem. Výměnu vám tedy můžeme provést expresně, bez zbytečných průtahů. Zároveň vždy dbáme na dodržení všech bezpečnostních předpisů.

Sledujte naše webové stránky a užijte si pravidelné akční nabídky!

Zajišťujeme opravy a prodej autoskel

Kromě výměny autoskel nabízíme řadu dalších služeb. Patří mezi ně i oprava autoskla. Opravy provádíme u všech typů vozů – od osobních automobilů přes autobusy a traktory až po veterány.

Důležitou součástí našich služeb je prodej autoskel. Zajišťujeme velkoobchodní prodej autoskel od ověřených výrobců pro všechny značky automobilů. Sortiment našeho obchodu tvoří výhradně homologovaná autoskla, splňující nejvyšší standardy.

Chraňte své auto před odcizením

Snižte riziko odcizení právě vašeho vozu až 30× díky VIN kódu na sklech vozidla. Provedeme pískování i leptání VIN na autoskla, které většinu zlodějů odradí od krádeže. Ochranu vašeho vozu můžeme ještě zvýšit aplikací autofólie, která sníží průhlednost do vozu a zároveň vám dopřeje větší komfort díky nižší tepelné i světelné propustnosti.

Měření propustnosti fólií

Potřebujete zjistit, zda máte vhodné fólie na skle? Bojíte se pokuty? Vyhněte se zbytečným nepříjemnostem a přijďte k nám. Pořídili jsme pro vás certifikovaný přístroj na měření propustnosti autoskel. Pokud zjistíme nízkou propustnost zajistíme vám odstranění fólie nebo výměnu autoskel.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:30
  • Út 8:0016:30
  • St 8:0016:30
  • Čt 8:0016:30
  • 8:0016:30
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.